Mi&mi koristus

Meist

Mina olen Katrin Lauk, tagasihoidlik koduperenaine ja kolme lapse ema. Olen olnud päris pisikesest peale pedantne koristamise osas ja alati seda ülesannet täitnud rõõmuga. Minu teised pereliikmedki naljatlevad tänaseni, et ma väikese tüdrukuna võtsin alati ise tabureti, vinnasin nõudepesukausi kohale ja võisin suisa tund aega pesta nõusid. Teised pereliikmed ei olnud sellest sama vaimustuses.

Täna olen ma siin, toimetan Sinu heaks ja tahan Sulle anda aega juurde. Olen loonud Mi&Mi OÜ, mis on väike ettevõte. Minu kogemused on koristamise valdkonnas mitmekesised. Peamine kogemus tuleb sellest, et olen töötanud kodukoristajana 8 aastat. Nähes, kuidas minu tööga ollakse väga rahul ja kuidas ma ise seda tööd naudin, siis otsustasingi lõpuks omaenda firma luua. Siin ma nüüd olen, pakun Mi&Mi OÜ alt oma teenuseid täitsa tavalistele pereinimestele, kui ka suurematele ettevõtetele.

Olen samuti läbinud hooldusala koolitust koos praktikaga ja sooritasin edukalt kvalifikatsioonieksami. Selle kogemuse üle olen äärmiselt õnnelik ja saan pakkuda Sulle head ja kvaliteetset teenust. Kliendid saavad minu peale loota, kuna olen aus, täpne ja hoolin väga tulemusest, millega Sa rahule jääd. Boonuseks on ka kindlasti see, et koristusteenust saab teostada Sulle sobival ajal.

Soovin oma koristamisteenuseid pakkuda Sulle eelkõige seetõttu, et saaksite kvaliteetaega nautida koos perega. Mõistan läbi enda kogemuste, et elutempo on kiire ja kodu koristamine on  tihti tahaplaanil. Ettevõtetes olen samuti valmis hea meelega koristama kontori- ja tööruume. Mulle meeldib mõte, et saan panustada oma koristamisega sellesse, et Sinu töötajad teevad hea meelega tööd säravates ruumides.

Kui Su süda lööb mõttega kaasa ja oled valmis laskma oma koju või ettevõttesse kellegi usaldusväärse ning toreda koduabilise, kes võtaks kanda Teie kohustused kodu puhastusel, siis võta minuga ühendust.

Valida on võimalik kas  ühekordse või regulaarse koristusteenuse vahel.

Sinu kallimaks varaks on aeg! Aeg on teha asju, mis Sulle meeldivad. Kasuta oma aega mõistlikult ning lase samal ajal Mi&Mi OÜ koristusel tegeleda regulaarselt kõige tüütuma kohustusega - koristamisega. Koristuse püsiteenuse tellimisel külastab Sinu kodu või ettevõtet igakord üks kindel Mi&Mi spetsialist, kes hoolitseb selle eest, et kodu või kontoriruumid puhtusest säraks!

Külastused toimuvad vastavalt Sinu soovile, kas kord nädalas, kaks korda kuus või kord kuus. Võta ühendust ja saan koostada hinnapakkumise vastavalt Sinu soovidele.

Meeldivate kohtumiseteni!